Saf Süt Çiftliği olarak, 
Sütün en doğal hali olan çiğ sütü hijyenik ve nezih ortamlarda hazırlayıp bu geleneksel lezzeti her gün 7’den 70’e herkese sunma eğiliminde olan bir anlayış ve hassasiyet ile yola çıktık.  Çiğ süt lezzetinin çocukluğumuzda ki anılarımızda kalmasını istemiyoruz ve tek gayemiz yeni nesillerin de bu geleneksel tatlar ile güvenle büyümesine ortak olmak. Hayvanlarımız Hakkında;

İneklerimiz Kırklareli bölgesinde Pınarhisar Akören Köyünde bulunan çiftliğimizde, uzman veteriner hekimler kontrolünde yetiştirilmektedir. Düzenli bakımları yine veteriner hekimler tarafından çiftliğimizde yapılmaktadır. 100.000 dönüm orman arazisinde 11 ay dışarda orman içinde gezinen Sağmal cins olarak Holstein (siyah beyaz benekli) ve Hereford (beyazdan kırmızıya rengi) ineklerimiz vardır.

 Hayvanlarımızı Nasıl Besliyoruz ?

Kendi tarlalarımızda yetiştirdiğimiz yonca, doğal mısır ve kuru otla besliyoruz. Kendi ürünlerimiz yetmediği zaman ise buradaki çiftçilerimizden aynı kalitedeki mahsulleri satın alıyoruz. İneklerimizi yazın ot, kışın slaj ile besliyoruz. Ayrıca onları domates yapraklarını yonca ve mısırla harmanlayıp besliyoruz; bu şekilde geri dönüşüm de sağlıyoruz.
Doğadan Evinize Gelen Katkısız Lezzet,
Çocukluğumuzun anılarında kalan mis gibi doğal çiğ süt kokusunu özlemeyen yoktur.
Biz Saf Süt çiftliği olarak tüm çalışanlarımızla birlikte çocukluğumuzun özlenen lezzetine
kavuşturmak için gece gündüz çalışıyoruz.

 Süt Torbalarımız Hakkında;

Siz süt siparişi verdiğinizde el değmeden sağacak; özel süt torbalarımızda, soğuk hava zinciri ile göndereceğiz. Süt torbalarımızın en önemli özelliği kırılma ihtimalinin olmaması, hafif ve kullanımının kolay olmasıdır. Bulundurduğu tabakası sayesinde sütü ışıktan veya ısıdan koruyup kutuya ve içindeki süte sağlamlık verir. Sütü rutubet, yabancı maddeler ve ışık gibi dış etkilerden korur. Sağlık açısından hiçbir risk taşımaz. Torbamızın ana maddesi polietilendir. Bu madde özellikle dış ortam koşulları ve neme karşı iyi direnç sağlar. 

 Tamamen Doğal Çiğ Süt:

Herhangi bir katkı maddesi olmadan kendi çiftliğimizde büyüklerimizin yetiştirdiği gibi doğal ve sağlıklı çiğ süt üretimi yapıyoruz. Kesinlikle pastorize edilmeyen doğal çiğ sütlerimiz dört günlük kullanım ömrüne sahiptir.