2 yorum  |  Yorum Yap
Ürün Kodu: gunluk-cig-sut-5-lt
Stok Durumu: 2-3 Gün İçinde
16,50 TL
KDV Hariç: 16,50 TL

Günlük Çiğ Süt ( 5 lt )

Günlük çiğ sütümüzü taze taze kapınıza kadar gönderiyoruz. Çiğ sütümüz el değmeden, süt torbalarımızda, soğuk hava zinciri içerisinde paketlenmektedir. Mis kokulu lezzetli sütümüz çiftliğimizde yetiştirdiğimiz ineklerimizin çiğ sütüdür. Biliyoruz ki, inekler ne kadar sağlıklı olur, iyi bakılırsa sütleri de bir o kadar lezzet dolu olur. Bu yüzden bizim için hayvanlarımızın bakımı, sağlığı her şeyden önemlidir. İneklerimiz Kırklareli bölgesinde Pınarhisar Akören Köyünde bulunan çiftliğimizde, uzman veteriner hekimler kontrolünde yetiştirilmektedir. Düzenli bakımları yine veteriner hekimler tarafından çiftliğimizde yapılmaktadır.

Kullanım Koşulları;

Çiftliğimizden günlük olarak evinize kadar gelen çiğ sütümüzün kullanım ömrü 4 gündür. Mutlaka kullanmadan önce kaynatmanız gerekmektedir.

Gönderim Koşulları;

Tadına doyum olmayan çiftliğimizden mis gibi kokusuyla paketlediğimiz günlük çiğ sütümüzü adresinize gönderiyoruz. Hafta içi her gün, saat 15:00’a kadar olan tüm siparişleriniz aynı gün; Cuma, Cumartesi ve Pazar günü verdiğiniz siparişleriniz ise sonraki Pazartesi itibariyle kargoya verilir.

Çiğ Süt Torbası İçeriği: 5 litre çiğ inek sütü...

Yorum Yap