Sütün En Saf Hali : Saf Süt

Saf Süt olarak, annelerimizin bitmeyen özveriyle bizlere sunduğu biçimde süt ve süt ürünleri üretmeyi hedefledik. Çiftliğimiz doğal süt üretimi ve çok sayıda satış noktası ile kısa sürede lezzette kalitenin tek adresi oldu.

Günlük, Taze Çiğ Süt

Gayemiz yeni nesillerin de bu geleneksel tatlar ile güvenle büyümesine ortak olmak. Herhangi bir katkı maddesi olmadan kendi çiftliğimizde büyüklerimizin yetiştirdiği gibi doğal ve sağlıklı çiğ süt üretimi yapıyoruz.
Kesinlikle pastorize edilmeyen doğal çiğ sütlerimiz dört günlük kullanım ömrüne sahiptir.

Önceliğimiz Sağlık ve Doğallık

Biliyoruz ki, inekler ne kadar sağlıklı olur, iyi bakılırsa sütleri de bir o kadar lezzet dolu olur. Bu yüzden bizim için hayvanlarımızın bakımı, sağlığı her şeyden önemlidir.
İneklerimiz Kırklareli bölgesinde Pınarhisar Akören Köyünde bulunan çiftliğimizde, uzman veteriner hekimler kontrolünde yetiştirilmektedir. Düzenli bakımları yine veteriner hekimler tarafından çiftliğimizde yapılmaktadır.
100.000 dönüm orman arazisinde 11 ay dışarıda orman içinde gezinen Sağmal cins olarak Holstein (siyah beyaz benekli) ve Hereford (beyazdan kırmızıya rengi) ineklerimiz vardır.

Doğadan evinize gelen katkısız lezzet…


   Misyonumuz;

   •    Geleneksel, sağlıklı, helal ve güvenilir gıda üretmek.

   Vizyonumuz;

   •    Verdiğimiz kaliteli hizmet doğrultusunda memnun müşteriler oluşturmak.