Notice: Undefined variable: expire in /home/safsut/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/safsut/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/safsut/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/safsut/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/safsut/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/safsut/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/safsut/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/safsut/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/safsut/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/safsut/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/safsut/public_html/system/library/template.php on line 9 Çiğ Sütün Faydaları Neledir ?
Notice: Undefined variable: expire in /home/safsut/public_html/system/library/template.php on line 9
Notice: Undefined variable: expire in /home/safsut/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/safsut/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/safsut/public_html/system/library/template.php on line 9
media

Çiğ süt doğru tüketildiği sürece ekonomik, güvenli ve sağlıklıdır. Hepimiz biliyoruz ki, doğru, zamanında ve güvenli yerden alınıp tüketildiğinde çiğ süt katkı maddeleri kullanılarak uzun ömürlü hale getirilen sütlerden çok daha sağlıklı. 

Peki çiğ sütün saymakla bitmeyen faydaları nelerdir ?
Çiğ süt kasların gelişimini sağlar ve vücuttaki yağların yakımını hızlandırır.
Kemiklerin gelişiminde büyük rol oynar. Özellikle çocuklarda kemik gelişimi için çok önemlidir.
Obezite ve aşırı kilolardan kurtulmak için de tüketilmektedir. İçerisinde bulunan doğal yağ dengesi ile hem kilo aldırmaz hem de uzun süre tokluk hissi verir.
İçerisinde bulunan yüksek protein ile saçları ve tırnakları besler.
Sadece tüketim için kullanılmayan çiğ süt, cildin yıpranmasını ve yaşlanmasını da önlemektedir.
Çiğ süt beyin için de faydalı ve beynin ihtiyacı olan enerjiyi sağlamakta.
Çiğ süt içerdiği yüksek protein ile vücut dokularının gelişmesine yardımcı olarak odaklanma yeteneğini ve hafızayı güçlendiriyor. 

Çiğ sütün tercih edilmesinin başında gelen en büyük sebep içerisinde hiçbir katkı maddesinin bulunmaması. Ne yazık ki şehir hayatında kendi ineğini beslemek ve taze çiğ süt elde etmek mümkün değil. Geleneksel lezzetimizi unutturmamak ve daha sağlıklı nesiller için sizde www.safsut.com ’dan hemen taze çiğ sütünüzü sipariş edebilirsiniz.


  • Apr 13, 2017
  • Kategoriler: Süt Blogu
  • Yorumlar: 0
Yorumlar: 0

Yorumlar

Mesaj Bırakın

Email adresiniz yayınlanamadı.Lütfen tüm alanları doldurun.*

Notice: Undefined variable: expire in /home/safsut/public_html/system/library/template.php on line 9